dostosowujemy się do potrzeb klienta

512 422 850

Obsługa informatyczna firm.

Głównym elementem obsługi firm jest zachowanie ciągłości pracy użytkowników, oraz pomoc w bieżących problemach natury technicznej. Nasza firma proponuje swoim klientom dwa rodzaje outsourcingu. W pierwszym przypadku, klient opisuje jak ma zapotrzebowanie, i jakie prace miesięcznie ma wykonać nasz informatyk, a my na podstawie tego opisu określamy miesięczna składkę abonamentu oraz po zaakceptowaniu zasad spisujemy umowę. Prace wykonywane ponad popisaną umowę liczymy po niższych stawkach.
Obsługa informatyczna dla firmObsługa "od usterki do usterki", nie wymaga w sumie podpisania żadnej umowy z naszym serwisem komputerowym,  w razie jakikolwiek problemów z komputerami firma dzwoni do nas, umawiamy się na konkretny termin, przyjeżdżamy i naprawiamy zgłaszaną usterkę.
Firma S-Komp swoim klientom oferuje również naprawę zdalną komputerów, oraz pomoc telefoniczną w zależności od sytuacji. W większości drobnych usterek i stałej współpracy za pomoc telefoniczną nie pobieramy żadnych opłat.
Serwis komputerowy S-Komp, każdą obsługiwana przez siebie firmę traktuje z należytym szacunkiem, mamy świadomość że komputer jest potrzebny do pracy i każdą usterkę rozwiązujemy w jak najszybszy sposób. Obsługa informatyczna firm

W ramach obsługi informatycznej firm proponujemy również wdrażanie tzw."biura bez papierów" to znaczy elektronicznego obiegu dokumentów. System DMS pozwala m.in. zaoszczędzić pieniądze i czas, jest to system wielozadaniowy posiadający funkcję od rejestrowania dokumentów, poprzez  ich porządkowanie, klasyfikację oraz archiwizację. Do każdego dokumentu możemy nadać osobne prawa dla danego działu lub pracownika …

Real time web analytics, Heat map tracking