dostosowujemy się do potrzeb klienta

512 422 850

Tworzenie strony internetowej/sklepu a wybór serwera

serwiskomputerowykatowicedomenyZakładając firmę lub już mając koniecznie w dzisiejszych czasach potrzebna jest nam strona internetowa z opisem działalności, kontaktem itp. Wiadomo że mając stronę musimy również mieć adres mailowy – Internet rządzi. Przed zakupem powierzchni serwera oraz wyborem domeny warto się rozglądnąć i zastanowić nad tym co potrzebujemy, czyli:
        a) Domena – najlepiej związana z nazwą firmy, ale też należy wybrać taką która nie powtarza się w sieci (jeżeli będzie 5-10 i więcej podobnych   nazw domeny w sieci to jak klient wyszuka akurat Twoją, która z początku nie jest wypozycjonowana)
        b) Serwer – w pierwszej kolejności powierzchnia dyskowa (czy nasza strona będzie dużo zajmować, czy np. strona zajmuje mało ale będziemy wysyłać bardzo dużą ilość wiadomości drogą mailową), obsługa PHP, MySQL itp., ilość transferu  na miesiąc, ilość baz danych
     c) Cena – obecnie jest duża konkurencja firm która oferuje hosting, warto jednak poczytać opinie, porównać ceny a najlepiej wypytać znajomych czy firmy serwisowe – co polecają.  Warto też sprawdzić niezawodność hostingu, bo cóż nam po niskiej cenie jeśli nasza strona często będzie niedostępna.
   
   Wydawać by się mogło, że wybór domeny i serwera no nic trudnego. Jednak nic bardziej mylnego.  Dobrze dobrany serwer i domena to początek naszego sukcesu w internecie.

Real time web analytics, Heat map tracking