dostosowujemy się do potrzeb klienta

512 422 850

Tworzenie stron internetowych

Coraz częściej słyszymy wokół, że internet to potęga, najbardziej liczące się medium i że jak cię nie ma w internecie to nie istniejesz. Najprostszym sposobem aby, zaistnieć w internecie to założenie profili na portalu społecznościowym, stworzenie bloga lub strony internetowej. Nie każdy jednak przedsiębiorca, który ma firmę, ma czas i ochotę promować swój biznes w internecie.

Właśnie dlatego, pogotowie komputerowe S-Komp w swojej ofercie posiada tworzenie stron internetowych.

Przy tworzeniu stron internetowych liczmy na pełną współprace z klientem odnośnie wyglądu tzn. kolorystki, układu strony i treści na niej zawartych,chociaż nie ukrywam, że jako firma chętnie służymy pomocą i sugestiami. Pomagamy również w wyborze firmy zajmującej się domenami (nazwa strony) oraz serwerami,tak, aby w późniejszym czasie strona działała bez najmniejszych problemów.

Tworzymy strony, napisane poprawnie kodowo, i takie, w których późniejsza obsługa jest jak najbardziej prosta dla klienta. Zresztą same objaśnienie jak poruszać się po własnej stronie www, znajduje się w pakiecie „tworzenia strony www”.

Im lepsza współpraca klienta z naszą firmą w trakcie budowania serwisu, tym klient bardziej jest zadowolony z końcowego efektu.

 

Real time web analytics, Heat map tracking